poniedziałek, 31 stycznia 2011

"STRACH MA SKOŚNE OCZY. AZJATYCKIE KINO GROZY" - NARESZCIE!


(…) czytając Strach ma skośne oczy. Azjatyckie kino grozy można żałować jednego – że samemu jej się nie napisało.

Dr Piotr Kletowski, filmoznawca, specjalista od kina azjatyckiego


Trochę to trwało, ale w końcu jest! Mój książkowy debiut poświęcony, oczywiscie azjatyckiemu kinu grozy.  Szczegoły znajdziecie TUTAJ, ja ze swej strony mogę zapewnić, że jest to ksiązka nie tylko fanów filmowego horroru. To także książka dla zainteresowanych orientalną kulturą, jak też dla tych, których interesuje kultura jako taka. To także książka dla tych, którzy lubią azjatyckie kino, jak też dla tych, którzy po prostu lubią kino. No i to nie beletrystyka - nie trzeba jej czytać po kolei. Można zacząć w dowolnym miejscu bez obawy o pogubienie się we wątkach.

"Strach ma skośne oczy. Azjatyckie kino grozy" do nabycia od 14 lutego 2011 r. w sklepach empiku i księgarniach na terenie ncałego kraju .

Książkę już teraz można zamawiać bezpośrednio u wydawcy pod adresem:  marzena@kwiatyorientu.com Kupując w księgarniach czy empiku wydacie na ksiazkę  48 zł, a u wydawcy możecie ją mieć za 33 zł, czyli mniej więcej tyle ile dwa bilety do kina!  

Jako autor gorąco liczę na Was! Nawet jesli nie lubicie horrorów - polecam, ponieważ po lekturze mojej ksiazki polubicie filmową grozę!

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza